сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

ЌЕ ПУКНЕ ФУСТАНОТ: Ѕвездата на Гранд НАПРАВИ ХАОС среде улица, сите се прашуваа дали носи гаќички (фото)

Додека доаѓаше на снимање во емисјата на Леа Киш. пејачката Билјана Сеќивановиќ направи хаос среде улица.

Таа носеше фустан кои ги истакна нејзините облини, а додека чекаше на пешачки сите гледаа во Билјана и се прашуваа дали носи гаќички.

Како и да е, пејачката привлче внимание со својот провокативен стајлинг.

 

 

#Коментари
[fbcomments]