понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

НЕ Е ЗА ОНИЕ СО СЛАБО СРЦЕ: Се појави видео од Дара на јахта! (видео)

Пејачката Дара Бубамара на својот профил на Инстаграм објави неколку видеа од јахта. Пејачката знае како да направи пореметување на интернет, па позираше во бикини.

Прво позираше и се фотографираше…

 

😘😘😘

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Ne mogu bez tebe..:.😘

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

 а подоцна скокна во море и објасни: ќе биде опасно

😂😂😂😂

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

#Коментари
[fbcomments]