вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 45

Северина го промовираше спотот за новата песна „Мртав без мене“! (видео)

Северина денес точно напладне го објави својот нов спот за песната „Мртав без мене“. Текстот за новиот сингл на Севе го напиша Марина Туцаковиќ, а тој е преполн со емоции.

Ова е трет по ред сингл од алубумот на Северина, чиј прв дел ќе биде објавен во јули, а втор на есен.

Спотот е на Дарко Дриновац и во него се оди на минимализам и изразување емоции.

#Коментари
[fbcomments]