сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

Повеќе нема да ја гледате: Познатата водителка се прости од ТВ екраните! (фото)

 
Иако бше освежување, познатата водителка веќе нема да биде пред ТВ екраните.

Имено, Нина Шеничар нема повеќе да ја води емисијата „Ја сакам Србија2“. Со убави збори се прости од Радио – телевизија Србија и од познатиот квиз, а верните фанови останаа разочарани.

Драги мои, ја гледавте последната епизода од овој серијал на емисијата „Ја сакам Србија“. Му благодарам на РТС на  довербата, благодарам на мојот тим, ви благодарам на поддршката, ми беше чест да се дружиме, изјави Нина.

#Коментари
[fbcomments]