вторник, 26 септември 2017  |  Вести денес: 0

РАЈ ЗА ОЧИ: Прекрасна Русинка и нејзината ќеркичка се облекуваат идентично! (фото)

Русокоса убавица од Русија има свој блог и Инстаграм профил на кои постојано прикачува фотографии со својата ќерка Ари.

Таа ја облекува ќерка си идентично на себе и двете се вистински рај за очите.

Погледнете ги овие преслатки тренди дами!

#Коментари
[fbcomments]