среда, 20 септември 2017  |  Вести денес: 74

Кога на шест секунди до крајот сигналот на МТВ1 ти доцни… (ВИДЕО)

Ова е највртеното видео на социјалните мрежи по големата победа на Вардар во финалето на ракаометната Лига на шампионите и освојувањето на европскиот трон.

Не, не е снимено на теренот туку во еден скопски дом во последните 6 секунди од финалниот натпревар! Еве какво лудило се случува кога на шест секунди до крајот, сигналот на МТВ 1 ти доцни…

#Коментари