вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 58

(С)експлозија на интернет: Александра Накова во перверзно секси костим за капење! (ФОТО 18+)

 

Манекенката Александра Накова по разводот е повторно слободна и одново многу активна. Ја има насекаде во јавноста:  Од забави и ноќни излегувања, до секојдневно постираните секси фотографии на социјалните мрежи кои ве оставаат со подзината уста.

Особено среќни се претставниците на посилниот пол, но и оние останатите кои се љубители на женската убавина и сексапил,  зашто мора да признаеме дека и покрај тоа што е мајка, Накова плени со својот изглед од „милион долари“!

На последната фотографија која Александра ја прикачи на својот Фејсбук профил, таа лансира нова мода за  жешкото лето кое ни претстои. Накова во секси поза во едноделен, црвен костим за капење, како нејзин моден предлог за на плажа за оваа летна сезона.

Модел кој ги истакнува бујното деколте и убавите, долги  нозе… Секако, со акцент на местотот каде тие се спојуваат со нејзиното вајано тело!

Александра Накова, секси до болка, на фотографија од која социјалните мрежи и нивните машки корисници, буквално експлодираа! А како и не би…!?

#Коментари
[fbcomments]