четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

Александра Пријовиќ во долна облека го најави новиот албум, фановите сосема откачија! (фото)

Првата песна од албумот првенче на Александра Пријовиќ ќе биде пуштена денес.

Александра со фановите ја сподели оваа среќна вест, а вниманието го привлече нејзиното секси издание.

Таа позираше во бела долна облека и доби море од комплименти.

#Коментари
[fbcomments]