вторник, 26 септември 2017  |  Вести денес: 0

Осамна ШОК СТАЈЛИНГ на Фејсбук профилот на Андријана Јаневска! (фото)

Андријана Јаневска нема влакна на јазикот кога станува збор за коментирање на најразлични теми.

Деновиве пејачката се концентрираше на модата и се пошегува на сметка на новите светски трендови и креациите што осамнуваат на модните ревии.

Особено ја погоди стајлингот на еден машки модел од кој болат очи штом го погледнете.

Убавец? Не!!!, заклучи Андријана.

#Коментари
[fbcomments]