петок, 23 јуни 2017  |  Вести денес: 76

ПАЛАТ И ЖАРАТ: Жешки навивачки на спортските терени од кои ќе ви се крене притисокот! (фото)


Спортските натпревари во САД не минуваат без група талентирани девојки кои со секси стајлинг танцуваат на терените и им даваат поддршка на спортистите и ја забавуваат публиката.

Тие се вистински рај за очите. Погледнете некои од нив!

#Коментари
[fbcomments]