вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 21

ВИДЕО ХИТ: Вакви полнети пиперки не сте јаделе

И најискусната домаќинка не се сетила на нешто толку хранливо и вкусно. Направете полнети пиперки со палента, вистински летен вкус.Ова е се што ви треба.

Видеото ќе ви ја покаже подготовката:

 

извор: готви.мк
#Коментари