вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 58

МОДНА ЛЕКЦИЈА ИЛИ ПОТПОЛНА УТКА: Многумина тврдат дека изгледа како папагал, но Викторија ги собра сите погледи!

Позната по својот впечатлив стил, Викторија Бекам овој пат отстапила од своите правила и се појавила во издание кое сите добро ќе го паметат.

И додека црната боја е нејзиното друго име, Викторија Бекам овој пат изненадила, спојувајќи две бои, кои на изглед не се споиви.

Портокалова и зелена боја потполно го освежија изгледот на популарната креаторка.

Сепак, нејзините обожаватели биле згрозени од овој моден експеримент, тврдејќи дека овој пат навистина претерала.

#Коментари
[fbcomments]