понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Мицковски: Доџи мој тендерчичу (ФОТО)

Доџи мој тендерчичу, напиша на својот ФБ профил просдсмовскиот колумнист Ивор Мицковски, споделувајќи фотографија меѓу Зоран Заев и тетовската градоначалничка Теута Арифи.

 Извор: Курир

#Коментари