понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

СЕКСИ МАМА: Сека Алексиќ се разголе покрај базен, а од нејзините гради ќе ви се заврти!

Познатите личности се чини како едвај да ги дочекаа високите температури и топлото време за да се разголат, а не изостана ниту Сека Алексиќ.

Социјалните мрежи периодов се преполни со фотографии во бикини, па така и Сека позира покрај базен во својот дом во светло син костим за капење.

Во лежечка положба во прв план доаѓаат нејзините бујни гради, а со оглед на тоа дека се породи пред неколку месеци, Сек за својата линија доби многу позитивни коментари.

#Коментари
[fbcomments]