понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

Не се срами од камери: Што прави Јелена Ѓоковиќ на трибините? (ВИДЕО)

Јелена Ѓоковиќ е најголема поддршка на сопругот Новак Ѓоковиќ во Париз, а сега сподели со своите обожаватели еден детал кој ги воодушеви сите.

Таа сподели видео од трибините на кое облекува кабаница поради дождот, а потоа со широка насмевка зема јаболко потполно не заинтересирана што ја снимаат. И како и секогаш таа е без ниту грам шминка.

Јелена води здрав начин на живот, посебно сега во бременоста.

 

When your rain-cover makes a funny noise… #rg17 #rolandgarros #lacoste #teamdjokovic #Ajde #idemooo

A post shared by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf) on

#Коментари
[fbcomments]