понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

Ќе ја препознаете? Нашата фолкерка си ја скрати косата! (ФОТО)

Фолкерката Татјана Лазаревска постојано си игра со должината на косата, но изгледа поубаво се чувствува со пократка коса.

Таа повторно ги изненади следбениците на социјалните мрежи со нејзиниот нов стајлинг. Татјана малку ја скратила косата и веднаш се пофали со фотографија, на која доби само позитивни коментари.

 

#Коментари
[fbcomments]