вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 58

НЕМА КРАЈ: Аца Лукас ја нарече Карлеуша нилски коњ од цртан филм!

Новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“ донесе и нови препукувања меѓу членовите во жирито.

Овој пат Аца Лукас повторно ја критикуваше Јелена Карлеуша, а сега мета на напад е нејзиниот физички изглед.

Марија ми рече дека изгледам како „Фиона од Шрек“, а Аца ми рече дека изгледам како нилски коњ од цртан филм, се пожалила Јелена, на што Лукас и одговорил со играње.

#Коментари
[fbcomments]