понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

И ТАА НА ЈАХТА: Сандра Африка ги шокираше сите на Инстаграм!

 

Сандра Африка е една од најсексапилните на српската сцена. Таа ја отвори летната сезона и повторно реши на сите да им покаже дека е една од најсексапилните пејачки.

На Инстаграм објавила фотографија од јахта, на која го сонча секси задникот.

#Коментари
[fbcomments]