вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 41

И кога греши, греши со стил: Викторија Бекам во пижами и високи потпетици! (ФОТО)

Една од највлијателните трендсетерки на планетава по којзнае кој пат покажа дека не постои облека која не може да се искомбинира.

И додека со години мами погледи со секое свое издание, последните две комбинации предизвикаа жестока полемика помеѓу оние кои пратат мода.

Таа во Њујорк се прошетала во две изданија кои биле опишани како катастрофални, но сепак на Викторија делуваат беспрекорно.

Другата комбинација е уште покритикувана со оглед на тоа што Викторија облекла кошула и пантолони во светло син кариран дезен, а многумина искоментирале дека изгледа како да носи пижами. Но овие парчиња облека се резервирани само за дами како Викторија-самоуверени.

#Коментари
[fbcomments]