вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 21

За летни температури, освежувачки цени во Hotel Russia & spa

Италијанските специјалитети сите ги конзумираме, а пицата некако на сите ни е најчест и омилен оброк.Некогаш ја јадеме додека сме во движење, некогаш во домашна атмосфера, а овој пат Ви предлагаме место каде ќе уживате во највкусната пица во градот – ресторан во Hotel Russia & spa. Вкусете ја одличната рецептура и секако, имате загарантиран попуст од 10%. Во секој момент на менито можете да најдете повеќе видови пици со посебна арома, која дава специфичен и незаборавен вкус.
За обожавателите пак на морски плодови, Sky bar во Hotel Russia & spa Ви нуди 10% попуст на Вашата омилена храна. Совршено подготвени специјалитети, одличен амбиент и привлечната цена е она што Ви е потребно да се чувствувате како веќе да сте на море.
Следете нѐ на www.hotelrussia.mk, на Фејсбук страната или на Instagram и бидете во тек со сите акции и промоции кои за Вас ги подготвува тимот на Hotel Russia & spa.
#Коментари