понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

Погледнете што прават покрај базенот: Вака Сека и Вељко го започнуваат денот! (фото)

Популарната пејачка повторно доби позитивни коментари на фотографијата која ја објави на својто профил на Инстаграм.

Романтиката одамна е надмината во бракот, но изгледа не е таков случакот со Сека Алексиќ и Вељко Пиљкиќ.

Тие двајца сакаат да уживаат во семејниот дом каде што го поминуваат слободното време, а еден од ритуалите со кој го започнуваат денот е заедничкоот појадок.

Ова утро тие одлучија да го започнат денот со појадок покрај базенот.

#Коментари
[fbcomments]