четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

Влатко Гроздановски и сопругата ЗАНЕМУВАЧКИ СВАДБАРИ: По фустанот на Христина ќе полудите! (фото)

Најпосакуваниот фудбалер од редовите на Вардар Влатко Гроздановски во јуни 2016 ја официјализираше врската со љубената Христина Мицевска.

Тие периодов уживаат во семејната хармонија и постојано не честат со прекрасни фотографии од брачниот живот на социјалните мрежи.

Деновиве парот беше на свадба кај свои пријатели и за оваа пригода тие изгледаа како од црвениот килим. Класичниот костум на Влатко е совршен, но фустанот на Христина е тој што ги мами погледите.

Манекенката облече долга црвена тоалета што ја истакна нејзината витка линија.

#Коментари
[fbcomments]