вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 41

(ФОТО) И да ви дадат пари не би го носеле ОВА: Кендал Џенер со модна катастрофа на себе!

Полусестрата на ријалити ѕвездата Ким Кардашијан, Кендал Џенер некое време го ужива статусот на најстилската дама од семејството Кардашијан, но по се изгледа во таквата позиција нема да ужива многу долго поради катастрофалниот стајлинг во кој беше уловена деновиве.

Да се појавеше било која од сестрите облечена во тренерки и високи потпетици, немаше да биде чудно воопшто, но кога се работи за Кендал, вакви грешки не очекува никој.

Имено, згодната манекенка беше „уловена“ од папараците во комбинација која очигледно ја облекла без да размисли. Како изгледа овој моден хаос, гледате во продолжение:

#Коментари
[fbcomments]