среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: За сите љубители на бујните русокоси

Секс бомбата Кејт Аптон ги почести сите со секси фотосесија.

Таа стана славна благодарение на фотосесиите за Sports Illustrated и направи блескава кариера во светот на модата. Уживајте во нејзината убавина.

#Коментари