среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

ЌЕ СЕ ИЗНЕНАДИТЕ: Вака изгледал Ѓоле Џогани на почетокот од кариерата! (ФОТО)

Ѓоле Џогани е повеќе од 20 години на медиумската сцена.

Според припадничките на понежниот пол тој денес е еден од најатрактивните мажи, а неговиот изглед во далечната 1994 година навистина ќе ве изненади.

Ѓоле играл во филмот „Слатко од снова“ во кој главната улога ја имала фолк ѕвездата Драгана Мирковиќ.

#Коментари
[fbcomments]