понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

ВО ШЕСТАТА ДЕЦЕНИЈА: Брена шокира со фотографија во костим за капење! (ФОТО)

Пејачката Лепа Брена овие денови се одмора на хрватското приморје, а со своите обожаватели често споделува фотографии, а една посебно го привлекла вниманието.

На неа пејачката позира во бел костим за капење, во кој до израз доаѓа нејзиното совршено тело на кое можат да и позавидат многу помлади колешки.

#Коментари
[fbcomments]