среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Ваков не беше ни во ТЛЗП: Никола Роквиќ драстично го смени изгледот!

Никола Роквиќ пред неколку месеци стана татко на преслатко девојче, а со сопругата уживаат во семејниот живот.

Меѓутоа, сите забележаа дека Никола не изгледа како порано, а највпечатлива е промената на неговата коса. Овој пат тој ги изненади фановите со нови фотографии на кои има нов модерен мажествен изглед, со кој тешко би го препознале.

На некои не им се допадна, па му порачаа да се потстриже, а фризурата ја коментираше дури и неговиот брат.

Сепак, на обожавателките овој изглед на младиот пејач им се допаѓа.

#Коментари
[fbcomments]