вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 58

(ФОТО) Таа ги рашири нозете, а тој меѓу нив: Цеца најде нов секси манекен и сними ЛУДИЛО од фотосесија!

Српската фолк дива Цеца Ражнатовиќ деновиве работи на нова песна за која подготвува спот, но и фотосесија во која повторно вклучи згоден манекен.

Кога и да работи нешто ново на музички план, Цеца не ги заобиколува убавите манекени кои покрај неа се главни протагонисти.

 

Така е и овој пат за новата песна „Анѓео другог реда“ која ја најави на социјалните мрежи. Фотографиите се провокативни, особено позите во кои се познатата пејачка и ултра згодниот модел.

Погледнете:

#Коментари
[fbcomments]