среда, 23 август 2017  |  Вести денес: 0

Ролан Гарос: Секси шоу на трибините на Бела Хадид

Се попопуларната Бела Хадид не може, а да не привлече огромно внимание. Овојпат се појави на големиот тениски турнир Ролан Гарос во Париз и на трибините изведе секси шоу за паметење.

Фотографиите во галеријата продолжение се доказ за тоа.

 

#Коментари
[fbcomments]