четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

СЕ СОБЛЕЧЕ: Гога Секулиќ во петтата деценија изгледа БОМБАСТИЧНО! (фото)

Пејачката Гога Секулиќ во февруари го прослави 40-тиот роденден, а нема сомневање дека изгледа подобро од кога било.

Пејачката објави фотографии во костум за капење и нејзините фанови беа воодушевени од линијата која и е доведена до совршенство.

Инаку кон крајот на 2016 година Гога се сврши со 15 години помладиот Урош, па очигледно оваа врска и годи.

#Коментари
[fbcomments]