вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 41

ПОЈАКА И ОД ЗАЈАЧИЦИТЕ НА ПЛЕЈБОЈ: Нема да се наситите на оваа фотографија од убавата Розман! (ФОТО)

Убавата манекенка, мисица и водителка во обид, Емилија Розман, иако се посвети на сопствениот бизнис во продавницата за декорации, сепак не се откажа од модните ангажмани и фотосесии.

Деновиве на својот Фејсбук е се почесто активна со објавување на нови фотографии од најновиот моден проект на кој работи со фотографот Дарко Мораитов, а на истите изгледа бомбастично како никогаш досега.

Извајаното тело го покри само со секси долна облека и жартиери, а пак на главата стави дискретни зајачки уши од кои не потсети на жешките девојки од Плејбој.

Оваа фотографија веруваме ќе го задржи вашето внимание повеќе од вообичаено, а ова особено важи за припадниците на посилниот пол.

Погледнете го овој празник за очи:

фото:Дарко Мораитов

#Коментари
[fbcomments]