понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

ФОТО: Ќерката на Топалко се соблече на јахта, го покажа задникот, а тогаш нејзиниот пријател ја фати на незгодно место!

Ќерката на Милан Топаловиќ-Топлако неколку дена ужива во Црна Гора, а жешките фотографии ги споделува со сите.

Хелена Топаловиќ ја отвори сезоната на капење на црногорското приморје. Таа некое време уживала во Будва и околината и тоа на луксузна јахта.

Не објавила на кого е јахтата, но сподели многу секси фотографии заедно со нејзиниот пријател. Додека танцувала го покажала и задникот и градите.

Откако се симнале од јахта, забавата продолжила, па извесен маж ја фатил таму каде што веројатно ретко кој може.

#Коментари
[fbcomments]