вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 21

Секс во авион: Уште не седнати, таа му се качи, иако штотуку се запознаа! (ВИДЕО)

Вчера, вест на денот во светските медиуми беше парот кој се сексаше во полн авион, наочиглед на другите патници. Авионот летал на релација од Манчестер до Ибица, а парот откако се почестил пијалак во авионот, русокосата го јавнала нејзиното момче. Меѓутоа, денес се појавија нови детали за целата приказна.

Да се  работи за вљубена, напалена двојка можеби и не би било толку страшно. Сепак, се покажа дека љубовникот од видеото е  Шон Едмонсон (31), кој  русокосата девојка ја запознал токму во авионот, а да биде работата полоша, дома го чекала сопругата Џена Рос (25), со кој очекува  дете.

Шон, според извештаите на медиумите е познат како заводник, а изворите велат дека тој и русокосата воопшто не се познавале пред фаталниот лет.

Патниците кои биле сведоци на целата сцена биле згрозени.

„Во еден момент тој праша дали некој има кондом. Ние сите се насмеавме, мислејќи дека се шегува, но наскоро таа го јавна, и тие всушност имаа секс. Се чинеше дека обајцата се многу пијани“ – ја раскажал својата верзија од приказната еден од патниците.

Веднаш потоа  нешто што изгледало смешно, преминало во страшно, бидејќи, како што било потврдено од страна на патниците, девојката ги соблекла панталоните исто како и Шон и започнале да се сексаат. Патниците што седеле до нив ги молеле стјуардесите да ги преместат, но нивните молби биле игнорирани.

#Коментари