четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

(ФОТО) Наше си е наше: И Македонките имаат што да покажат на плажа летово…

Летото е најсекси годишно време, затоа што жените се најразголени.

Оние славните, освен што се фотографираат, своите фотки ги објавуваат на социјалните мрежи, барем оние кои имаат со што да се пофалат.

извор:пресс24

#Коментари