среда, 23 август 2017  |  Вести денес: 0

Мислите дека сте одлична во орален секс: Еве кои грешки ги правите според мажите!

Сите мажи ќе ви признаат дека обожуваат орален секс, но – сепак постојат одредени работи кои не ги поднесуваат.

 

Иако жените се трудат да им удоволат на сите желби на мажите во кревет, кога станува збор за оралниот секс – често се случува да прават грешки кои знаат да ги изнервираат мажите.

Сè оди одлично, а потоа во клучниот момент таа престанува да го прави тоа што го прави

Во моментот кога мажот става до знаење дека е блиску до оргазам, многу жени веднаш престануваат со сите активности како во раката да држат експлозивна направа, а не пенис.

Кога не се опушта, па се прашува дали сексот трае предолго

Полошо од прекраткиот орален секс е оној кој трае предолго. Ако тоа им проаѓа низ глава на дамите, ќе почнат непотребно да размислуваат и да се грижат. Се додека не му се смачи и него и на неа.

Кога размислува за што размислувате вие

Се прашува дали воопшто сакате орален секс, дали ви се допаѓа тој потег, дали уживате и слично.

Заби

Забите се добро позната работа, а претставуваат најголем страв кај мажите, поради болката која на нежните им е незамислива. Практично, како да уживате во вкусна чоколадна торта, а тогаш некој без предупредување да ви удри бокс во стомак додека ја јадете.

Страв од непријатни мириси

Веројатно повеќето мажи не би се впуштиле во орален секс доколку не ја одржуваат редовно хигиената или доколку не се истуширале пред однос.

извор:кајгана.мк

#Коментари