среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Сандра Африка се наведна да земе нешто, а минувачите паднаа во несвест од нејзиниот задник! (видео)

Екипата на емисијата „Папарацо лов“ ја следеше Сандра Африка на плажа во Црна Гора.

Како и секогаш таа беше една од најсексапилните риби на плажата, а особено имаше што да се види кога се наведна да земе некои работи од автомобилот.

Убавата глетка ги збуни минувачите. Потоа таа замина да се најде со момчето.

Погледнете ја ситуацијата на видеото од 19:25!

#Коментари
[fbcomments]