среда, 20 септември 2017  |  Вести денес: 74

Ја воодушеви мајка си за роденденот: Вељко Ражнатовиќ и купи СЕНЗАЦИОНАЛЕН подарок на Цеца!

Српската фолк дива Светлана Цеца Ражнатовиќ деновиве го прослави својот 44-ти роденден во друштво на семејството и пријателите.

Вељко Ражнатовиќ за својата мајка наместо да купи некој материјален подарок, одлучи да викне блех музика и да направи атмосфера за паметење.

Со цвеќе во раката и трубачите до него тој влезе во ресторанот каде што се одржа прославата.

Инаку на прославата пред него дојдоа Анастасија Ражнатовиќ, Саша Видиќ, Слаѓа Алегро и други познати личности.

#Коментари
[fbcomments]