сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 0

Ги растресе градите во минијатурно бикини: Жешко видео на Дара Бубамара од ноќно капење

Дара Бубамара е постојано зафатена со настапи, но и секогаш успева да украде малку време за релаксација.

Деновиве на својот Инстаграм профил русокосата бомба објави видео од ноќно капење.

На снимката се гледа дека Дара ужива забавувајќи се во минијатурно бикини.

😘😘😘Nocno kupanje😘😘💋

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

#Коментари
[fbcomments]