понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

ЕКСКЛУЗИВНO папарарацо од Белград: Сите го коментираат изгледот на Јелена Ѓоковиќ!

Деновиве семејството на славниот тенисер Новаќ Ѓоковиќ е во родната Србија, а папараците имаат полни раце работа следејќи со светски познатиот тенисер.

Секако ова се однесува и на неговата сопруга која медиумите не ја испуштаат од вид. Српскиот  портал „Пулс онлајн“ направи ексклузивно папарацо додека Јелена се шета низ улиците на Белград заедно со пријателка.

Она што најмногу предизвика реакција повторно беше стајлингот на Јелена. Таа ја преферира едноставноста иако може да си дозволи луксуз и комбинира ненаметлива гардероба која не привлекува внимание.

Сокриена под белата шапка, на рамни обувки и плетен фустан тешко кој би можел да ја препознае меѓу „обичните“ жени на улица.

#Коментари
[fbcomments]