среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

ГО ПОКАЖА ЗАДНИКОТ: Со полу танга шорцеви српската пејачка се качи во приватниот авион (фото)

Српската пејачка се посвети на градење светска кариера и најмалку време минува во Србија.

Дијана Јанковиќ има 965.000 следбеници на Инстаграм, кои уживаат во нејзиниот интригантен и луксузен начин на живот.

Деновиве таа објави фотографија на која облечена во полу танга шорцеви се качува во својот приватен авион. Овој лет од Виена екипажот очигледно ќе го запомни по голиот задник на Дијана.

#Коментари
[fbcomments]