среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

(Видео) Ова е најпопуларниот сос: Ќе го приготвувате секој ден!

Ќе заборавите на бешамел, болоњезе и сите други сосови за месо и тестенини. Ви нудиме сос со кисело млеко или јогурт кој има супер вкус.

Ова е рецептот:

#Коментари