среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Поранешната сопруга на Валери Божинов, Бугарката Николета позираше сосема гола (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Често опишувана како најубавата Бугарка, оваа манекенка имаше романса и со Кристијано Роналдо, а своите фанови на Инстаграм редовно ги „чести“ со сексипилни фотографии.

Валери Божинов некогаш играше за Јувентус, Манчестер Сити, Фиорентина, Лече, Партизан и други клубови. Исто така, Божинов беше во брак со Николета Лозанова. Често опишувана како најубавата Бугарка, оваа манекенка имаша романса и со Кристијано Роналдо, а своите фанови на Инстаграм редовно ги „чести“ со сексипилни фотографии.

Во прв план се нејзините бујни гради совршената половина, а пред некој ден стави слика од базен каде што е сосем гола. Малку е да се каже дека фановите се воодушевени.

 

Извор: Курир.мк

#Коментари