понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

Ќе ви треба таблета за снижување притисок: Познатата Македонка позираше во проѕирни гаќички! (ФОТО 18+)

Нејзината убавина досега многупати беше закитена со значајни титули кои претставуваат дополнителна потврда дека атрактивната македонска манекенка и мисица е една од најубавите во нашата земја.

Ангелско лице и тело ремек дело- згодната Емилија Розман се почесто знае да не изненади со нови провокативни фотографии од кои во преден план се нејзините најсилни атрибути.

Но овој пат Розман почести со жешки фотографии каде позира во долна облека, а на една од приложените пози Емилија носи проѕирни гаќички кои ја разгоруваат фантазијата на посилниот пол. Ова е доказ дека кога провокацијата е доловена професионално, тоа изгледа уметнички и ненаметливо.

Инаку, Розман извесен период е посветена на нејзината продавница за декорации од каде секојдневно ја носи својата естетска визија и инспирација како и менаџирањето.

фото:Дарко Мораитов

#Коментари
[fbcomments]