среда, 23 август 2017  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) Хорор во маркет: Сакал да купи цреши ама кога ја пуштил раката да земе следувал ШОК

Случката која ја доживеа еден муштерија ако ви се случи вам, веројатно никогаш повеќе нема да имате храброст да посегнете по цреши во било кој маркет или пазар. Денес, повеќе ништо не изненадува во поглед на храната, така што ваквите хорор случки како оваа и не се некое чудо.

Веруваме дека после ваквата глетка, на купувачот нема да му текне да проба цреши.

Погледнете:

#Коментари