среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Александра Пријовиќ ја коментираше идната свкрва Брена, па се сврти и кон Цеца!

Пејачката Александра Пријовиќ многумина ги потсетува на Цеца Ражнатовиќ, а во последните години таа доста го промени својот имиџ.

Многумина коментираат дека откако и тргна во кариерата, Александра се обидува да ја копира Цеца, а за првпат по таквите гласини реши и таа да го каже своето мислење за тоа.

Пријовиќ не ја крие љубовта кон музиката на фолк дивата, но смета дека нема потреба за споредба бидејќи Цеца е голема ѕвезда.

-Нема потреба за споредба. Цеца е една, како што е Брена една и не знам зошто луѓето константно ме споредуваат со некој друг, кога тие се едни и единствени, неповторливи, изјави Александра во една ТВ емисија.

#Коментари
[fbcomments]