среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

(фото) Жртва на семејно насилство?! Сека објави разголена фотографија, а сите го коментираа само ОВА

Фолк пејачката Сека Алексиќ неодамна на Инстаграм објави фотографија од креветот на која е разголена и без шминка, а на сите им падна во око еден детаљ поради кој се загрижија.

Коментарите под фотографијата се само прашални, а повеќето фанови покренаа полемика околу тоа дали можеби Сека е жртва на семејно насилство. Ова не и се допадна на пејачката, па реши на сие да им појасни за што станува збор за да не се шират непотребни шпекулации.

-За оние што се грижат, а немаат поим, тоа не се модринки, туку ги отстранувам тетоважите и постапката е во тек! Поздрав и не се грижете повеќе, ќе ви влијае на убавина, саркастично напиша Сека.

 

#Коментари
[fbcomments]