среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Се бори за нормален живот: Тамара Ѓуриќ оперирана по шести пат!

Тамара Ѓуриќ неодамна беше оперирана по шести пат во Минхен, при што конечно и се извадени аквафилтерите од задникот. Како што пренесуваат српските медиуми, старлетата добро ја поднела операцијата, а сега следи закрепнувањето за кое треба подолг период.

-Се надеваме дека Тамара ја имаше последната операција која помина во најдобар ред. Сега мора да оди на физикална терапија, вели една од нејзините пријателки и додава:

-Тамара  некое време нема да има нормален живот бидејќи докторот и забрани да излегува на сонце, на нејзината состојба и штети сонцето, па оваа година нема да може да оди никаде. Ова трае веќе четири месеци и се надеваме дека тука ќе биде и крајот на измачувањето.

#Коментари
[fbcomments]