понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

(ФОТО) Александра од „Брза кујна“ ја исече косата: Погледнете колку слатко и стои!

Неделава која изминува шармантната водителка Александра Пановска – Илиевска заедно со готвачите Марк и Никола,  ја заокружи втората сезона од популарното кулинарско шоу „Брза кујна“.

Па така и за нив дојде време за пауза од работа, а Александра за убавиот завршеток ги изненади гледачите со нова фризура, пократка од онаа која ја носеше претходно.

Кратката фризура секогаш не подмладува, а така е и во случајот на водителката која изгледа како тинејџерка, специфична и своја која знае како да се носи со промените.

#Коментари
[fbcomments]