среда, 23 август 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Ништо без да фати машка рака: По овие хеланки мажите губат памет!

Девојките ги обожаваат, а пак мажите се покоруваат пред нив, таква моќ имаат хеланките кои се едно од најпровокативните секојдневни парчиња облека.

Иако според модните правила хеланките не се носат во улога на панталони, ретко која дама го почитува ова правило.

Во овие тесни „провокаторки“ задникот секогаш е на мегдан, па така и во случајот – ништо не поминува без да фати машка рака.

#Коментари