среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

(АУДИО) Ѕвездичката Мартија има нова песна која звучи светски – мора да ја слушнете!

Младата музичка ѕвездичка од Куманово, Мартија Станојковиќ, неодамна ги израдува својите обожаватели со нова песна на англиски јазик која ја промовираше на социјалните мрежи и интернет каналот Јутјуб.

Песната  е насловена  I Don’t Know Your Name, а засега е изработена само во аудио формат.

За да звучи светски, да биде модерна и соодветна во духот, квалитетите и имиџот на слатката Мартија, се погрижи музичкиот продуцент Александар Масевски, кој се потпишува како комплетен автор на песнта.

Уживајте!

#Коментари
[fbcomments]